Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ferie zimowe w krakowskim zoo

Krakowski ogród zoologiczny zaprasza dzieci wraz z opiekunami na zimowe spotkania ze zwierzętami, które odbywają się w czasie ferii – od 17 do 28 stycznia.

Wielbłądy w zoo
Fot. zoo-krakow.pl

Edukatorzy w czasie wycieczek zabiorą uczestników na „Zimową ścieżkę zwiedzania”. Opowiedzą nie tylko o gatunkach przystosowanych do trudnych, mroźnych warunków, ale także o egzotycznych, które można zobaczyć w ciepłych pawilonach. W programie wycieczki jest także karmienie zwierząt w minizoo.

Zajęcia w ogrodzie zoologicznym rozpoczynają się w dni powszednie, o godz. 12.00 przed bramą główną. Wycieczki w czasie ferii zimowych są gratisowe. Należy jednak wykupić bilet wstępu do zoo. Ich cena na zimę została obniżona: bilet normalny kosztuje 20 zł, a ulgowy 16 zł. Dla wychowanków domów dziecka wstęp bezpłatny.

Co więcej, w czasie ferii, każdego dnia roboczego, w kasach zoo czeka też 10 darmowych biletów dla posiadaczy ważnej Krakowskiej Karty Rodzinnej (dzieci do 4. roku życia wchodzą na podstawie karty rodzica). Jeden bilet uprawnia do jednorazowego wstępu do zoo. Bilety niewykorzystane jednego dnia, przechodzą na dzień następny.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-01-12
Data aktualizacji: 2022-01-17
Powrót

Zobacz także

Znajdź