Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Bezpieczne ferie w Parku Wodnym

W czasie ferii zimowych, do 28 stycznia, dzieci i młodzież z Krakowa skorzystają ze wstępu do Parku Wodnego na preferencyjnych warunkach. Jest to możliwe dzięki miejskiemu programowi „Bezpieczny Kraków.”

park wodny
Fot. Park Wodny Kraków

Dzieci i młodzież do lat 16 za 1,5 godz. (90 min.) pobytu w hali basenowej i korzystanie z dostępnych atrakcji z wyjątkiem sauny zapłacą 10,00 zł. Bilet w tej cenie będzie można zakupić na podstawie kuponów rabatowych, wydawanych od poniedziałku do piątku w okresie, który obejmuje akcja, w godz. od 8.00-10.00 w Parku Wodnym, przy ul. Dobrego Pasterza 126. Limit kuponów na cały okres ferii wynosi 7 000 sztuk.

W ramach tej puli zabezpiecza się codziennie 50 kuponów dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+. Kupony można odebrać w punkcie informacyjnym Parku Wodnego.

  • Z biletu można skorzystać o dowolnej porze w ciągu dnia, w którym został on wydany,
  • Kupony będą wydawane za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej! W przypadku dzieci w wieku do 6 lat – wejście na podstawie oświadczenia rodzica.

Dzieci do 10. roku życia mogą wejść na halę basenową tylko z pełnoletnim opiekunem. Opiekun będzie mógł wykupić bilet na 1,5 godz. w promocyjnej cenie 18 zł.

Regulamin jest dostępny na stronie parkwodny.pl.

Bezpieczne ferie w Parku Wodnym plakat 1

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-01-11
Data aktualizacji: 2022-01-27
Powrót
Znajdź