Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Ferie w Krakowie na sportowo

Małopolska to jedno z pierwszych województw, które udało się na dwutygodniowy wypoczynek. Krakowskie kluby i stowarzyszenia przygotowały różnorodne atrakcje i propozycje, dzięki którym uczniowie mogą spędzić wolny czas dbając o aktywność fizyczną, przy okazji świetnie się bawiąc. Poniżej zebraliśmy dla was kilka pomysłów na spędzenie ferii na sportowo.

Fot. Bogusław Świerzowski / krakow.pl

Ślizgiem po Krakowie – łyżwy doskonałym pomysłem na aktywność fizyczną w zimie

Jedną z najpopularniejszych aktywności fizycznych w czasie zimy jest jazda na łyżwach. Ferie zimowe to doskonały czas, aby udoskonalić swoje umiejętności na ślizgawce lub rozpocząć przygodę z tą dyscypliną. Krakowskie lodowiska położone są w różnych punktach miasta i dodatkowo przyciągają mieszkańców i ich rodziny wyjątkową scenerią, oświetleniem czy możliwością uprawiania sportu pod chmurką. Gdzie wybrać się w Krakowie na ślizgawkę? Sprawdźcie TUTAJ.

Ośrodek Sportu i Rekreacji KOLNA, ul. Kolna 2

 • Termin: Krakowski Klub Kajakowy zaprasza na półkolonie „Zima 2022”
 • Program i cena: Dla uczestników przewidziane są liczne atrakcje m.in. zajęcia na hali sportowej, basenie, gry i zabawy na basenie, zajęcia świetlicowe czy zajęcia z pierwszej pomocy. Cena za uczestniczkę/uczestnika wynosi 649,00 zł, a w cenę wliczone są również posiłki (śniadanie i obiad).

Więcej informacji na stronie OSIR „Kolna”.

TS Wisła, ul. Reymonta 22 – półkolonie piłkarskie

 • Termin: Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków oraz Wiślacka Szkoła Futbolu zaprasza dzieci w wieku od 7 do 13 lat na półkolonie piłkarską: 24–28 stycznia, w godz. 8.00–16.30) dla roczników 2011, 2012 i 2013.
 • Program i cena: W czasie trwania półkolonii do dyspozycji uczestników będą m.in. sala ze sztuczną trawą, hala górna TS Wisła, hala treningowa, sala judo, sala sportów walki, sala sekcji strzeleckiej TS Wisła. W planie również zajęcia mentalne z psychologiem sportu, analizy gry prowadzone przez trenerów Wiślackiej Szkoły Futbolu oraz gry i zabawy integracyjne.

Koszt za uczestniczkę/uczestnika wynosi 580,00 zł, w cenę wliczone są również posiłki (dwudaniowy obiad i owoce). 

Więcej informacji na stronie TS Wisła.

KS Bieżanowianka, ul. Lipowskiego 5 – ferie z zapasami i aerobikiem sportowym

 • Termin: Klub Sportowy Bieżanowianka Kraków zaprasza na ferie z zapasami w dniach 24–28 stycznia, w godz. 8.30–16.30. Zajęcia z aerobikiem sportowym odbędą się w dniach 24–28 stycznia, w godz. 10.00–16.00.

Więcej informacji: ferie z zapasami – tel. 509 320 042, ferie z aerobikiem sportowym – tel. 501 458 908.

Com-Com Zone Nowa Huta, ul. Ptaszyckiego 6 – zimowe półkolonie

 • Termin: Com-Com Zone Nowa Huta zaprasza na zimowe półkolonie.
 • Program i cena: W czasie trwania zimowych półkolonii na uczestników czekają liczne atrakcje, m.in. zajęcia sportowe Kids Workout, zajęcia plastyczne, wyjście na lodowisko, zajęcia na basenie (trzy razy w tygodniu) czy wyjazd do kina.

Koszt za uczestniczkę/uczestnika wynosi 550,00 zł, w cenę wliczone są również posiłki (drugie śniadanie i obiad).  

Więcej informacji: na stronie Com-Com Zone Nowa Huta.

Com-Com Zone Prokocim, ul. Kurczaba 29zimowe półkolonie

 • Termin: Com-Com Zone Nowa Prokocim zaprasza na zimowe półkolonie.
 • Program i cena: W czasie trwania zimowych półkolonii na uczestników czekają liczne atrakcje, m.in. wycieczki na terenie Krakowa, warsztaty plastyczne, gry i zabawy ogólnorozwojowe, zajęcia sportowe. 

Koszt za uczestniczkę/uczestnika wynosi 500,00 zł, w cenę wliczone są również posiłki (drugie śniadanie i obiad). 

Więcej informacji: na stronie Com-Com Zone Prokocim.

Com-Com Zone Kozłówek, ul. Facimiech 32zimowe półkolonie

 • Termin: Com-Com Zone Nowa Kozłówek zaprasza na zimowe półkolonie.
 • Cena: Koszt za uczestniczkę/uczestnika wynosi 550,00 zł.   

Więcej informacji: na stronie Com-Com Zone Kozłówek  

Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy, al. Powstania Warszawskiego 6

 • Termin: Zajęcia organizowane w dniach 17–28 stycznia (bez soboty i niedzieli), godziny poszczególnych zajęć poniżej.
 • Program i cena:
  – Międzyszkolny Basen Pływacki  „Nowa Huta", os. Kolorowe 29 – zajęcia rekreacyjne na basenie, gry i zabawy ruchowe w sali gimnastycznej dla dzieci w wieku 6–15 lat (w godz. 11.00–14.00), zajęcia bezpłatne (opłata tylko dla grup zorganizowanych)
  – Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny „Kurdwanów Nowy", ul. Wysłouchów 34a – zajęcia rekreacyjne na basenie, gry i zabawy w sali gimnastycznej, seans w grocie solnej dla dzieci w wieku 6–13 lat (w godz. 13.00–16.00), koszt: 30 zł/dzień
  – Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy,  al. Powstania Warszawskiego 6 – kręgielnia/minigolf, siłownia, gry i zabawy w sali gimnastycznej, tenis stołowy dla dzieci w wieku 6–15 lat (w godz. 10.00–13.00), zajęcia bezpłatne (opłata tylko dla grup zorganizowanych)
  – Międzyszkolny Basen Pływacki Śródmieście, ul. Francesco Nullo 23 – zajęcia na basenie, gry i zabawy w sali gimnastycznej dla dzieci w wieku 6–15 lat (w godz. 14.00–17.00), zajęcia bezpłatne (opłata tylko dla grup zorganizowanych).

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków „Wschód", os. Szkolne 39

 • Termin i koszt: Nieodpłatne zajęcia sportowe organizowane w dniach 17–28 stycznia (bez soboty i niedzieli), w godz. 10.00–14.00, w salce MOS Kraków Wschód.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków „Zachód", pl. Na Groblach 23

 • Termin i koszt: Nieodpłatne zajęcia sportowo-rekreacyjne organizowane w dniach 24–28 stycznia, w godz. 9.00–14.00 w Salce MOS Kraków Wschód.

Zachęcamy również do zapoznania się z bazami klubów i obiektów sportowych w naszym mieście dostępnymi na stronie Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-01-10
Data aktualizacji: 2022-01-28
Powrót

Zobacz także

Znajdź