Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Feryjne atrakcje w Willi Decjusza

Dla odpoczywających od szkoły dzieci i młodzieży, podczas przerwy zimowej Instytut Kultury Willa Decjusza przygotował propozycje zajęć, w których można uczestniczyć zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Fot. materiały prasowe
  • Spacer detektywistyczny „Tajemnica Josta” – czwartek, 20 stycznia, godz. 10.00 (dla dzieci w wieku 6–8 lat) oraz o godz. 12.00 (dla dzieci w wieku 9–11 lat) 
    To propozycja zajęć prowadzonych pod kierunkiem animatora, których scenariusz opiera się na kanwie historii Justusa Ludwika Decjusza. Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji oraz zgłoszenia za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie willadecjusza.pl.
  • Zwiedzanie Willi Decjusza dla rodzin z dziećmi – w trakcie ferii: wtorki, od godz. 10.00 do 18.00, środy i czwartki, od godz. 10.00 do 16.00 oraz w niedziele, od godz. 11.00 do 18.00.
    Odwiedzając Willę Decjusza – obiekt o unikatowym charakterze i związany z kulturą XVI w., można również zobaczyć szopkę krakowską ze zbiorów Muzeum Krakowa (eksponat, który uzyskał II miejsce w kategorii dużych szopek w konkursie szopkarskim w 2016 roku).
  • „Reinterpretacja dziedzictwa” – środa, 26 stycznia, godz. 10.30 (realizowane na platformie Zoom oraz mediach społecznościowych Instytutu Kultury Willa Decjusza).
    „Reinterpretacja dziedzictwa” to tytuł spotkań online poświęconych wybranym tematom z obszaru dziedzictwa kulturowego. Więcej informacji o programie na stronie willadecjusza.pl.
pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-01-05
Data aktualizacji: 2022-01-20
Powrót

Zobacz także

Znajdź