Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Plan zajęć feryjnych w Muzeum Inżynierii Miejskiej

Niespodziankowe warsztaty, zwiedzanie wystaw czasowych i wielka gimnastyka wyobraźni – na zajęcia w czasie ferii zimowych zaprasza Muzeum Inżynierii Miejskiej!

Fot. MIM
 • Wymarzony dom – wtorek, 25 stycznia, godz. 12.00–15.00
  „Jaki jest twój wymarzony dom? Może chciałbyś, aby w salonie znajdował się plac zabaw, łazienka zamieniła się w basen ze zjeżdżalnią, a do łóżka na antresoli prowadziła winda? Daj się ponieść wyobraźni! Wymyśl dom swoich marzeń i zbuduj go z megaklocków!”.
   
 • Mapa okolicy – środa, 26 stycznia, godz. 12.00–15.00
  „Nasza najbliższa okolica to codzienność, na którą często nie zwracamy uwagi. Wydaje nam się, że idąc do szkoły, sklepu czy na boisko, widzieliśmy już wszystko i znamy każdy zaułek. Ale czy na pewno?”. Podczas zajęć organizatorzy sprawdzą, jak uczestnicy zapamiętali szczegóły ze swojego najbliższego otoczenia i wspólnie spróbują odtworzyć miejsca, w których przebywają na co dzień.
   
 • Miasto przyszłości – czwartki, 20 i 27 stycznia, godz. 12.00–15.00
  „Jak będzie wyglądało życie na ziemi za 100 lat? Co się zmieni? Co zniknie, a co nowego pojawi się w naszym otoczeniu? Czy zmieni się kształt budynków, samochodów, pociągów?”. O tym, że możliwości są nieograniczone i wystarczy uruchomić wyobraźnię przekonają się uczestnicy zajęć, którzy za zadanie będą mieli wybudować jedyne w swoim rodzaju miasto przyszłości!
   
 • Wynalazek na plac zabaw – piątki, 21 i 28 stycznia, godz. 12.00–15.00
  „Plac zabaw to jedno z ulubionych miejsc wszystkich najmłodszych mieszkańców miasta. Ale nawet najpiękniejsze huśtawki, najwyższe zjeżdżalnie i najszybsze karuzele mogą się w końcu dzieciom znudzić”. Na szczęście, wystarczy uruchomić swoją wyobraźnię. Z megaklocków uczestnicy zajęć wybudują zupełnie nową zabawkę, którą chcieliby umieścić na swoim placu zabaw!

W ramach wszystkich zajęć uczestnicy odbędą też niespodziankowe warsztaty oraz odwiedzą wystawy czasowe.

Uwaga, wymagana rezerwacja mailowa pod adresem: rezerwacja@mim.krakow.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-01-05
Data aktualizacji: 2022-01-20
Powrót

Zobacz także

Znajdź