Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Ferie w mieście pełne atrakcji!

Kraków po raz kolejny organizuje akcję „Zima w szkole”, dzięki której w 29 szkołach podstawowych odbywają się interesujące zajęcia artystyczne, spotkania językowe czy rozgrywki sportowe. Nie zabraknie też wyjść na najnowsze filmy i ciekawe spektakle teatralne, a także okazji do aktywności w plenerze. Interesującą ofertę dla dzieci i młodzieży przygotowały również krakowskie młodzieżowe domy kultury.

Fot. pexels.com

W tym roku ferie w Małopolsce trwają do 30 stycznia. Warto wziąć pod uwagę możliwość zapisania dzieci na zajęcia proponowane przez miejskie szkoły i placówki.

Wykaz szkół biorących udział w „Zimie w szkole” można znaleźć tutaj, natomiast dodatkowych informacji odnośnie zapisów udzielają organizatorzy. Wedle szacunków organizatorów akcji „Zima w szkole”, bierze w niej udział ponad 700 uczniów z krakowskich szkół, a na organizację przedsięwzięcia miejski samorząd przeznaczy ponad 270 tys. zł.

To jednak niejedyne atrakcje, które przygotowały miejskie jednostki edukacyjne na zbliżające się ferie zimowe. Jak co roku, ciekawą propozycję przygotowało jedenaście młodzieżowych domów kultury. Wśród propozycji są wyjścia do muzeów, wycieczki z elementami gry miejskiej, a nawet warsztaty plastyczne i modelarskie. Szczegółowy program jest dostępny w tym miejscu. Warto także śledzić na bieżąco strony internetowe MDK-ów.

Zajęcia na basenie, lodowisku, a także gry i zabawy na salach gimnastycznych – między innymi takie sportowe atrakcje czekają na uczniów podczas zimowych ferii w Krakowie. Szczegóły tutaj.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2022-01-04
Data aktualizacji: 2022-01-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź