Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Darmowe konwersacje językowe z AEGEE-Kraków

Darmowe Konwersacje Językowe to cykliczny projekt realizowany przez Stowarzyszenie Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków, którego celem jest nauka języków obcych w małych grupach.

Fot. AEGEE Kraków

Projekt jest skierowany do studentów wszystkich krakowskich uczelni. Zajęcia są prowadzone w sposób odmienny od tradycyjnych zajęć szkolnych i akademickich – uczestnicy będą podzieleni na małe grupy i oprócz wiedzy czysto teoretycznej, skupią się przede wszystkim na rozmowach, dyskusjach oraz umiejętnościach praktycznych. 

Projekt kończy się wydaniem certyfikatów, w niektórych przypadkach możliwe będzie również wystawienie zaświadczenia o odbyciu praktyk studenckich.  

Trwa również rekrutacja lektorów. Więcej informacji tutaj.


AEGEE-Kraków jest to oddział międzynarodowej organizacji non-profit zrzeszającej ponad 13 000 członków. Od ponad 30 lat organizacja zajmuje się realizacją rozmaitych projektów, w formie szkoleń, projektów, konferencji czy wymian studenckich, ale również działa m.in. w obszarze ochrony środowiska i poszerzania świadomości wśród młodych ludzi. Więcej informacji na stronie lub na Facebooku

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-10-15
Data aktualizacji: 2021-10-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź