Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Jesienna odsłona Areny Garden

Lato się skończyło, ale Arena Garden nie zwalnia tempa! Do strefy zawitała złota, polska jesień! Strefa relaksu, kultury i pysznego jedzenia przy TAURON Arenie Kraków jest czynna w dni powszednie od godz. 13.00, a w weekendy od godz. 12.00.

Fot. Arena Garden / Facebook

Na gości czekają przestrzenie w nowej aranżacji – w Arena Coffee (w małej hali) wprowadzono nieco jesiennego, ciepłego, domowego klimatu. Pojawiły się kominki, a przy nich fotele, w których można wygodnie usiąść i ogrzać się jesiennymi gorącymi nowościami z kawiarnianego menu. Przygotowano też nową ściankę do zdjęć z napisem „Hello fall”. Cały wystrój wzbogaciły jesienne kolory i rośliny, m.in. dynie i astry.

W strefie na zewnątrz TAURON Areny Kraków, zamiast egzotycznych palm, stanęły wagoniki górskiej gondoli. Można w nich wygodnie usiąść i zjeść nowe przysmaki z food trucków. Strefa została dodatkowo oświetlona. Na zewnątrz stanęły też ogrzewacze, co z pewnością umili gościom długie jesienne wieczory.

Nową, jesienną odsłonę ma także foyer TAURON Areny Kraków, gdzie będą organizowane atrakcje dla najmłodszych, a także transmisje ciekawszych wydarzeń sportowych.

Godziny otwarcia strefy Arena Garden przy TAURON Arenie Kraków:

  • poniedziałek–czwartek: 13.00–21.00
  • piątek: 13.00–22.00
  • sobota: 12.00–22.00
  • niedziela: 12.00–21.00.

Więcej informacji na stronie internetowej tauronarenakrakow.pl oraz profilu Areny Garden na Facebooku.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-10-11
Data aktualizacji: 2021-10-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź