Rada Miasta rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Projekty uchwał do podjęcia

W środę 6 października odbędzie się 68. sesja Rady Miasta Krakowa. Początek o godz. 10:00 w Sali Obrad RMK przy pl. Wszystkich Świętych 3-4. W porządku obrad jest 41 punktów.

Fot. telewizja.krakow.pl

Radnym przedstawiona zostanie informacja Prezydenta Miasta Krakowa o wynikach konsultacji społecznych projektu budowy linii tramwajowej ul. Meissnera - os. Mistrzejowice, wraz z dyskusją.

Podczas drugiego czytania radni zadecydują o losach projektu uchwały w sprawie ustanowienia użytku ekologicznego „Łąki na Klinach” (druk nr 1975). W porządku obrad znalazł się też projekt uchwały w sprawie ustalenia dla Prezydenta Miasta Krakowa kierunków działania dotyczących podjęcia niezbędnych działań, prac i środków zapobiegających powodziom, podtopieniom i zalaniom na terenie Dzielnicy IV Prądnik Biały (druk 2167).

Radni zajmą się też projektami uchwał w sprawie: uchwalenia „Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie Gminy Miejskiej Kraków” (druk nr 2194); określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych (druk nr 2165) oraz określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości (druk nr 2166).

Porządek obrad

Przypominamy, że mieszkańcy mogą zdalnie zabrać głos podczas sesji RMK. W tym celu należy przesłać zgłoszenie do Kancelarii Rady Miasta Krakowa na adres br.umk@um.krakow.pl wraz ze wskazaniem kontaktowego adresu mailowego na co najmniej dzień przed terminem sesji. Mieszkańcy powinni też określić, w którym punkcie obrad chcą zabrać głos. Na podany adres przesłany zostanie link umożliwiający – poprzez aplikację Microsoft Teams – zdalne uczestnictwo w sesji RMK oraz zabranie głosu w dyskusji.

pokaż metkę
Autor: Magdalena Bartlewicz
Osoba publikująca: KATARZYNA MALETA-MADEJSKA
Podmiot publikujący: Kancelaria Rady Miasta Krakowa
Data publikacji: 2021-10-01
Data aktualizacji: 2021-10-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat