Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie

W najbliższą niedzielę, 3 października, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie”. Początek o godz. 10.00 w pałacu Krzysztofory przy Rynku Głównym 35.

Fot. mat.prasowe/MHK

„Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie” to cykl spotkań dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat, podczas których znani krakowianie czytają utwory związane z Krakowem. Do tej pory w krzysztoforskich wnętrzach gościli m.in. Ewa Wachowicz, Anna Polony, Tomasz Schimscheiner i Anna Szałapak.

Co na zamku wawelskim późną nocą robił Mistrz Twardowski? Jaką prośbę miał do niego król Zygmunt August? Tego wszystkiego dowiemy się podczas najbliższego spotkania w ramach cyklu „Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie”. Gościem październikowego spotkania będzie Romana Agnel – tancerka, choreografka i pedagog tańca, założycielka, dyrektor naczelny i artystyczny Baletu Dworskiego Cracovia Danza.

Rezerwacja miejsc i zakup biletów w Centrum Obsługi Zwiedzających w pałacu Krzysztofory – e-mail: info@muzeumkrakowa.pl, tel. 12 426 50 60.

pokaż metkę
Autor: Tomasz Róg
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-09-27
Data aktualizacji: 2021-09-27
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat