Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Trenuj w Krakowie! Dziś Śniadanie Biegowe i zajęcia dla najmłodszych

Dziś, 26 września Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie zaprasza na kolejne zajęcia w ramach projektu „Trenuj w Krakowie!”, stanowiącego element miejskiej kampanii „Kraków w formie”. Odbędą się Śniadanie Biegowe oraz zajęcia dla najmłodszych.

Fot. ZIS

Na tydzień przed 14. Biegiem Trzech Kopców zapraszamy na Śniadanie Biegowe, które odbędzie się dziś, 26 września w Parku Lotników Polskich.

Zbiórka o godzinie 9.00 przed głównym wejściem do TAURON Areny Kraków.

Trening

Na tydzień przed 14. Biegiem Trzech Kopców planujmy krótszy trening, aby nie forsować się za bardzo przed startem. Skupimy się na pracy nad tempem biegu, zrobimy ćwiczenia sprawności ogólnej. Będą również elementy siły biegowej, które zakończymy odcinkami na 1 km pętli, a na koniec – roztruchtanie i lekkie rozciąganie. Przygotujemy również strefę, w której będziecie mogli zrobić ćwiczenia uspokajające na matach.

Po treningu odbędzie się Śniadanie Biegowe.

Spotkania odbywają się w każdą niedzielę, a dokładny harmonogram zajęć, lokalizację, kadrę trenerską można znaleźć w zakładce „Trenuj w Krakowie!”.

Hej! Dzieciaki na start!

Kolejne zajęcia w ramach projektu odbędą się również dziś, 26 września o godz. 9.00. Spotykamy się przed głównym wejściem do TAURON Areny Kraków.

Zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują zapisy. Warunkiem udziału w zajęciach jest zgłoszenie uczestnika/uczestniczki poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej. Wcześniej należy zapoznać się z regulaminem. O bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg wszystkich zajęć, z zachowaniem reżimu sanitarnego, zadbają trenerzy z AZS AWF Kraków Masters.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-09-22
Data aktualizacji: 2021-09-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat