Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Ostatni w tym sezonie piknik Biblioteki Kraków

Dziś, 25 września, Biblioteka Kraków zaprasza dzieci i dorosłych na całodzienny rodzinny piknik teatralny, połączony z finałem trzeciej edycji konkursu na „Najpiękniejszego Mola i Motyla Książkowego” oraz ich „Wielką Paradę”. Wydarzenia te odbędą się w ogrodzie Biblioteki Głównej przy ul. Powroźniczej 2. Początek o godz. 11.00. 

Fot. materiały prasowe

W programie pikniku prezentacje i warsztaty aktorów z Teatru Groteska, Teatru Otwartego TO i Teatru Ludowego, występy tancerek z Grupy Al-Mara, odbędzie się również spotkanie autorskie z Niką Jaworowską-Duchlińską. O godz. 12.00 rozpocznie się rodzinna „Wielka Parada Moli i Motyli” z udziałem szczudlarzy i klaunów, a następnie zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody dla laureatów tegorocznej edycji konkursu na najpiękniejszego mola i motyla książkowego.

Na terenie ogrodu tego dnia działać będzie także stoisko antykwariatu Abecadło oraz warsztatowe stoiska Biblioteki Kraków.

Piknik teatralny zamyka wakacyjny cykl plenerowych pięciu tematycznych spotkań w ogrodzie Biblioteki Głównej zorganizowanych w ramach projektu „Literacki Ogród Biblioteki Kraków”.

Więcej na stronie internetowej biblioteka.krakow.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-09-21
Data aktualizacji: 2021-09-25
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat