Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Dzisiaj I Nowohuckie Senioralia

Koncerty, aktywności sportowe, konkursy, badania i porady, degustacje, a w finale potańcówka z DJ Wiką – to wybrane punkty programu dzisiejszych I Nowohuckich Senioraliów. Plenerowa impreza na placu przed Nowohuckim Centrum Kultury rozpocznie się o godz. 14.00 i potrwa do późnego wieczora.

I Nowohuckie Senioralia
Fot. materiały prasowe

Na placu przed Nowohuckim Centrum Kultury uczestnicy imprezy, od godz. 14.00 do 21.30 będą mogli bawić się w specjalnie zorganizowanych strefach: zdrowia, fit i kultury. W programie między innymi pokazy, konkursy z nagrodami, degustacje, prelekcje, występy lokalnych grup wokalnych i tanecznych.

Uczestnicy Senioraliów będą mogli skorzystać z nieodpłatnych badań, porad dietetyków i innych specjalistów. Na tych, którzy mają ochotę spróbować ćwiczeń z użyciem pierścieni wibracyjnych smovey czy slow jogging czekają wykwalifikowani instruktorzy. O zdrowym odżywianiu będzie opowiadała Ewa Wachowicz, a do wspólnego śpiewania i tańca uczestników imprezy zachęci Jakub Oczkowski. W programie także koncert zespołu Blue Transfer, a na zakończenie do udziału w potańcówce zaprosi znana i lubiana DJ Wika.

I Nowohuckie Senioralia to inicjatywa przygotowana przede wszystkim z myślą o seniorach, ale w programie przedsięwzięcia znajdują się propozycje dla całych rodzin. Będzie to więc wielkie rodzinne święto.

Podczas Nowohuckich Senioraliów prowadzona będzie plenerowa akcja spisowa. Spisu będzie można dokonać na placu przed Nowohuckim Centrum Kultury, w godz. 13.00–19.00.

Dodatkowe informacje o imprezie można znaleźć na profilu Krakowski Generator Społeczny, a także na specjalnej, senioralnej odsłonie strony miasta Kraków Dla Seniora.

W Programie wydarzenia, w godzinach 14.00–21.30:

  • Oficjalne otwarcie Senioraliów
  • Wspólny taneczny challenge do utworu „Tyle słońca w całym mieście”
  • Konkurs na najpiękniejszy bukiet tradycyjny i nowoczesny
  • Aktywności sportowe – ćwiczenia z użyciem pierścieni wibracyjnych smovey and slow jogging
  • Konkurs na najciekawszą aktywność lokalną w kulturze
  • Zdrowe odżywianie z Ewą Wachowicz
  • Pokaz mody stylowych seniorów
  • Koncert Jakuba Oczkowskiego
  • Koncert Blue Transfer
  • Potańcówka z DJ Wika

 

pokaż metkę
Autor: ANNA LATOCHA
Osoba publikująca: Anna Duda
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-08-16
Data aktualizacji: 2021-08-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź