Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Przebudowa ul. Kostaneckiego: zmiany na skrzyżowaniu z ul. Wielicką

Od dziś, 26 lipca do około połowy sierpnia wprowadzona zostaje zmiana w organizacji ruchu na skrzyżowaniu z ul. Wielicką. Ma to związek z przebudową infrastruktury podziemnej w związku z modernizacją ul. Kostaneckiego.

Fot. ZIM
ZIM

Również dziś, 26 lipca przywrócono możliwość skrętu z ul. Wielickiej w Kostaneckiego. Drogowcy przenieśli się natomiast na inne odcinki skrzyżowania. To spowoduje zmiany w organizacji ruchu.

Do około połowy sierpnia wprowadzony został zakaz skrętu w lewo z ul. Wielickiej w ul. Kostaneckiego oraz zakaz jazdy na wprost z ul. Teligi w ul. Kostaneckiego. Nie będzie można także wyjechać z ul. Kostaneckiego w ul. Wielicką.

Dla kierowców i pojazdów komunikacji zbiorowej wyznaczono objazd z wykorzystaniem ul. Jakubowskiego. Dodatkowo, aby usprawnić ruch na ul. Wielickiej, zostanie wprowadzona możliwość zawracania dla samochodów osobowych jadących od strony Wieliczki na skrzyżowaniu ulic Wielickiej i Wlotowej.

Wprowadzone zakazy nie dotyczą pojazdów służb medycznych.

Po tym etapie prac, na skrzyżowaniu Wielicka/Kostaneckiego wprowadzone będą kolejne zmiany w organizacji ruchu w celu wykonania układu drogowego.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-07-22
Data aktualizacji: 2021-07-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat