Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

7. Cracovia Półmaraton Królewski: ponad 1900 osób na liście startowej

Na 87 dni do 7. Cracovia Półmaratonu Królewskiego na liście startowej wydarzenia jest ponad 1900 uczestników. Ustalony został limit startujących – 5000 zawodników. W związku z dynamiczną sytuacją, informacje dotyczące godziny i formuły startu wydarzenia zostaną podane w późniejszym terminie.

Fot. Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie
Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie

Warunki uczestnictwa:

Ustalony został limit startujących – 5000 zawodników, w tym 3500 osób z pakietem z koszulką. Limit uczestników może ulec zmianie – w przypadku zmiany wytycznych i regulacji prawnych dotyczących organizacji imprez w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19.

Zgłoszenia uczestnictwa w 7. Cracovia Półmaratonie Królewskim przyjmowane są:

  • na stronie internetowej biegu od 1 lipca do 6 października lub do dnia, w którym wyczerpany zostanie limit startujących
  • w biurze zawodów w dniach 15-16 października do momentu wyczerpania limitu startujących.

Dokonując zgłoszenia do biegu, zawodnik oświadcza, że jest świadomy zagrożeń mogących pojawić się w związku ze startem oraz że jego stan zdrowia pozwala na udział w tym biegu. Weryfikacja zawodników, nadawanie numerów startowych oraz odbiór numerów i pakietów startowych będą odbywać się w biurze zawodów.

Zapisy internetowe przyjmowane są tutaj. Przed rejestracją organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem biegu.

Istnieje możliwość zapisów drużynowych – przewidzianych dla minimum 10-osobowych grup. Szczegóły na temat zasad zapisów drużynowych znajdują się tutaj.

Uwaga! W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, która powoduje wyjątkowe okoliczności wymagające wprowadzenia szczególnych środków i rozwiązań, poszczególne zapisy w regulaminie są/będą uzależnione od aktualnie obowiązujących przepisów prawa i wytycznych wskazanych na stronach internetowych gov.pl.

Informacje o opłatach i pozostałe szczegóły dostępne są tutaj.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-07-21
Data aktualizacji: 2021-07-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat