Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

„Kraków 2021. Instrukcja obsługi”

Niezbędne informacje na temat Krakowa i funkcjonowania urzędu znalazły się w najnowszej publikacji przygotowanej przez Wydział Komunikacji Społecznej UMK pt. „Kraków 2021. Instrukcja obsługi”. Na jej łamach w przystępny sposób wyjaśniamy, jakie wydziały zajmują się poszczególnymi rodzajami spraw, podajemy ważne adresy i telefony, a wszystko dopełniamy ciekawostkami.

Fot. krakow.pl
krakow.pl

Urząd Miasta Krakowa to coś więcej niż procedury administracyjne. W broszurze znalazły się najważniejsze tematy związane z życiem w stolicy Małopolski i różnymi jego aspektami – edukacją, ochroną zdrowia, pomocą społeczną, bezpieczeństwem, kulturą, sportem i rekreacją.

Jak zdobyć krakowską wyprawkę? Kiedy zapisać dziecko do przedszkola? Gdzie zgłosić się po pomoc, gdy znajdziemy się w trudnej sytuacji materialnej? Jak zaangażować się w budżet obywatelski? Kiedy wystąpić po grant od miasta na działalność organizacji pozarządowej? Na te i wiele innych pytań odpowiada nowa publikacja.

Liczymy na to, że broszura będzie miała nie tylko praktyczne zastosowanie na co dzień dla każdego mieszkańca, ale także uświadomi nam wszystkim, że miasto to dość skomplikowany organizm, który działa na wielu płaszczyznach.

Publikacja jest dostępna bezpłatnie we wszystkich lokalizacjach UMK, siedzibach miejskich jednostek, filiach Biblioteki Kraków, instytucjach kultury oraz na 140 miejskich stojakach m.in. w szpitalach.

Przeczytaj w formacie PDF:

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-07-21
Data aktualizacji: 2021-07-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat