Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

W ten weekend trening biegowy i zajęcia nordic walking

W ten weekend Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie zaprasza na kolejne zajęcia w ramach projektu „Trenuj w Krakowie!”, stanowiącego element miejskiej kampanii „Kraków w formie”. Dziś odbędą się spotkania z cyklu Chodźże z nami! Treningi nordic walking, a już jutro trening biegowy.

Fot. ZIS
ZIS

Chodźże z nami! Treningi nordic walking

Zajęcia odbędą się dziś o godz. 9.00. Spotykamy się przed głównym wejściem do TAURON Areny Kraków.

Zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują zapisy.

Warunkiem udziału w zajęciach jest zgłoszenie uczestnika/uczestniczki poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej: zapisy.zis.krakow.pl. Wcześniej należy zapoznać się z regulaminem.  

Uwaga! O bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg wszystkich zajęć, z zachowaniem reżimu sanitarnego, zadbają trenerzy z AZS AWF Kraków Masters.

Biegaj w Krakowie!

Tym razem czeka nas wyjazdowy trening w Lasku Wolskim. Jutro zbiórka o godz. 9.00 na parkingu na końcu alei Waszyngtona pod kopcem Kościuszki. Na zajęcia zapraszamy wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Dodatkowo, przez pół godziny przed spotkaniem (od godz. 8.30, w miejscu zbiórki) chętni będą mieli możliwość konsultacji z naszymi trenerami. 

Lasek Wolski to mekka krakowskich biegaczy. Znajdziemy tam wszystko, czego potrzebują trenerzy aby zaaplikować swoim zawodnikom wyjątkowy bodziec treningowy - będzie las, zbiegi, podbiegi, szuter i asfalt.


Spotkania odbywają się w każdą niedzielę, a dokładny harmonogram zajęć, lokalizację, kadrę trenerską można znaleźć tutaj

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marta Műller-Reczek
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-07-21
Data aktualizacji: 2021-07-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat