Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Letnie półkolonie dla dzieci z niepełnosprawnościami

Po raz kolejny Gmina Miejska Kraków we współpracy z organizacjami pozarządowymi zapewnia dzieciom z niepełnosprawnościami bezpłatny, letni wypoczynek. Odwiedziliśmy uczestników jednego z turnusów, który odbywa się w w Hali 100-lecia KS Cracovii, we współpracy z fundacją Poland Business Run.

Letnie półkolonie dla dzieci z niepełnosprawnościami
Kraków Bez Barier

Półkolonie podzielone są na kilka turnusów realizowanych w okresie wakacyjnym, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym i Ministerstwem Zdrowia.

Półkolonie jak zwykle obfitują w ciekawe programy zajęć sportowo-edukacyjnych w których uczestniczyć mogą dzieci mieszkające i/lub uczęszczające do szkoły na terenie Gminy Miejskiej Kraków.

Oferta kierowana jest do dzieci, które są samodzielne i mogą wziąć udział w półkoloniach bez rodzica/opiekuna.

 

Stowarzyszenie Krakowski Kultywator

Stowarzyszenie przygotowało projekt, który dedykowany jest dla osób z niepełnosprawnościami w wieku 14–21 lat. Zajęcia będą odbywać się w dniach 9–12 sierpnia. Głównym miejscem spotkań będzie Zespół Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie, przy ulicy Tynieckiej.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową pod adresem: krakowskikultywator@gmail.com

Półkolonie są finansowane lub współfinansowane z budżetu Gminy Miejskiej Kraków dzięki czemu są bezpłatne dla uczestników.

Półkolonie organizowane będą również w innych punktach na terenie miasta, przez innych realizatorów, o których poinformujemy niebawem. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-07-16
Data aktualizacji: 2021-08-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat