Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

#KrakówSzczepi w ten weekend!

Trwa wakacyjna akcja szczepień przeciw COVID-19. Podczas najbliższego weekendu chętni będą mogli się zaszczepić w parku im. H. Jordana oraz w Com Com Zone w Nowej Hucie. Do szczepienia wykorzystana będzie jednodawkowa szczepionka firmy Johnson & Johnson.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Mobilny punkt szczepień został uruchomiony na Małym Rynku. W tym celu postawiono specjalne namioty. Natomiast w związku ze szczepieniami klubie sportowym Prądniczanka podstawione zostały specjalne elektryczne autobusy MPK.

Przypomnijmy, że w akcji szczepień mogą uczestniczyć osoby dorosłe, posiadające e-skierowanie. Na szczepienie nie trzeba się rejestrować – wystarczy zgłosić się i wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem lub zgłosić się z uzupełnionym kwestionariuszem za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta. Szczepienia wykonują wyłącznie osoby wyspecjalizowane i uprawnione, a przed dokonaniem szczepienia pacjent przechodzi standardową kwalifikację.

#KrakówSzczepi autobusy_sierpień

Mobilne jednostki szczepień są organizowane dla przyspieszenia procesu szczepień krakowian i prowadzone są na zlecenie Gminy Miejskiej Kraków przez Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie.

Akcja #KrakówSzczepi potrwa do końca wakacji w wyznaczonych terminach i punktach na mapie Krakowa, w tym w specjalnie ustawionych namiotach oraz w dostosowanych do realizacji szczepień elektrycznych autobusach MPK SA.

Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze się nie zaszczepili, do skorzystania z dodatkowej oferty w ramach akcji #KrakówSzczepi.

#KrakówSzczepi namioty_sierpień

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Patrycja Piekoszewska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-07-31
Data aktualizacji: 2021-08-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat