Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zapraszamy na ostatnią lipcową edukacyjną wycieczkę rowerową!

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na ostatnie w tym miesiącu wycieczki rowerowe, podczas których będzie można dowiedzieć się, jak bezpiecznie i przyjemnie podróżować na co dzień po Krakowie na rowerze.

Fot. Bogusław Świerzowski / kraków.pl
Bogusław Świerzowski / kraków.pl

W trosce o bezpieczeństwo coraz liczniejszej grupy rowerzystów na krakowskich ulicach i ścieżkach rowerowych Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa zaprasza na kolejną odsłonę edukacyjnych wycieczek rowerowych. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, część z nich będzie realizowana w ramach budżetu obywatelskiego 2020. Organizatorzy akcji chcą przekazać uczestnikom wiedzę niezbędną do bezpiecznego podróżowania i poprawnego korzystania z rosnących w liczbę rowerowych rozwiązań infrastrukturalnych w naszym mieście.

Wycieczki są bezpłatne i będą prowadzone przez członków Stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów.

Ostatnie z lipcowych wycieczek odbędą się na terenie Grzegórzek i Prądnika Czerwonego w niedzielę, 25 lipca. Zapraszamy na pierwszą turę w godz. 10.30–12.30 lub na drugą w godz. 15.00–17.00. Zapisy przyjmowane są do 23 lipca, do godz. 12.00.

Zbiórka zawsze na dolnym poziomie ronda Mogilskiego.

Liczba miejsc na każdą z wycieczek jest limitowana, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń (e-mail: roweremdopracy@um.krakow.pl, tel. 12 616 87 80, 12 616 78 24). Potwierdzeniem zgłoszenia jest informacja zwrotna. W wycieczkach mogą uczestniczyć także osoby niezarejestrowane pod warunkiem dostępności miejsc.

Warunkiem udziału w wycieczce jest akceptacja jej regulaminu. Przy zapisach należy podać liczbę uczestników, adres e-mail i numer telefonu na potrzeby kontaktu w związku z organizacją wycieczki.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-07-07
Data aktualizacji: 2021-07-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat