Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Rusza UrbanTalk - cykl wydarzeń na WSZIB

Już dziś, 24 czerwca Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie zaprasza mieszkańców do wspólnej debaty nad kierunkiem rozwoju Krakowa.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Rusza UrbanTalk, czyli cykl wydarzeń poświęconych ekologii i życiu w mieście. Celem spotkań jest zaangażowanie lokalnej społeczności w debatę o kierunku rozwoju Krakowa i jego wpływie na codzienne życie mieszkańców. UrbanTalk to panele dyskusyjne, webinary, filmy oraz spotkania edukacyjne z mieszkańcami miasta i dla nich.

Cykl rozpocznie przeprowadzona w formule online debata realizowana w sercu krakowskiego Kazimierza, w pubie Hevre, przy ul. Meiselsa 18. Gośćmi będą: prof. dr hab. inż. Włodzimierz Roszczynialski – Rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości, dr hab. Monika Bogdanowska – Małopolski Wojewódzki Konserwator Zabytków, Edyta Kruk – Członkini Rady Miasta (Radna Dzielnicy I Stare Miasto), Robert Piaskowski – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Kultury i Łukasz Franek – Dyrektor Naczelny Zarządu Transportu Publicznego w Krakowie.

Temat debaty to „Urbanistyka społeczna – zintegrowany plan rozwoju miast”. Spotkanie poprowadzi krakowska aktywistka, Izabela Chyłek. 

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości, wraz z Zarządem Zieleni Miejskiej, zapraszają również na seanse zielonego kina plenerowego. 12 i 26 sierpnia odbędą się pokazy filmów „Nasze miejsce na Ziemi” i „Amazonia - przygody małpki Sai”.

W inicjatywę włączyły się także krakowskie szkoły, firmy i instytucje, którym bliska jest zielona idea. 

Więcej informacji na www.wszib.edu.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-06-21
Data aktualizacji: 2021-06-24
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat