Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Trenuj w Krakowie! – trening biegowy i zajęcia dla najmłodszych

W najbliższy weekend Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie zaprasza na kolejne zajęcia w ramach projektu „Trenuj w Krakowie!”, stanowiącego element miejskiej kampanii „Kraków w formie”. W niedzielę, 20 czerwca zapraszamy na trening biegowy i zajęcia dla najmłodszych.

Fot. materiały prasowe

Biegaj w Krakowie!

W czerwcu podtrzymujemy siłę biegową na podbiegach. Będziemy zwracać uwagę na sprawność biegową (ogólną), jak i na ekonomikę biegania. W ostatni weekend czerwca czeka nas długie wybieganie na treningu wyjazdowym.

W niedzielę, 20 czerwca spotykamy się przed głównym wejściem do TAURON Areny Kraków. Zbiórka punktualnie o godzinie 9.00. Na zajęcia zapraszamy wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania.

Dzieciaki na start!

Warunkiem udziału w zajęciach jest zgłoszenie uczestnika/uczestniczki poprzez formularz zamieszczony tutaj. Wcześniej należy zapoznać się z regulaminem.  

O bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg wszystkich zajęć, z zachowaniem reżimu sanitarnego, zadbają trenerzy z AZS AWF Kraków Masters.

Spotkania odbywają się w co drugą niedzielę, a dokładny harmonogram zajęć, lokalizację, kadrę trenerską można znaleźć na stronie ZIS, w zakładce „Trenuj w Krakowie!”.

Kolejne zajęcia w ramach projektu odbędą się w niedzielę, 20 czerwca, o godz. 9.00. Spotykamy się przed głównym wejściem do TAURON Areny Kraków.

Zajęcia są bezpłatne, ale obowiązują zapisy!

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-06-15
Data aktualizacji: 2021-06-17
Powrót

Zobacz także

Znajdź