Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Rowerowo na sport(n)owo!

20 czerwca odbyło się wyjątkowe rowerowe wydarzenie. Miłośnicy dwóch kół mogli spędzić niedzielę na sport(n)owo i odkryć różnego rodzaju krakowskie zakamarki sportowe. W wydarzeniu mogli wziąć udział uczestnicy w każdym wieku.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

W niedzielę, 20 czerwca, z okazji zbliżającego się pierwszego dnia lata, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie zaprosił wszystkich mieszkańców do dołączenia do wydarzenia i spędzenia czasu na sport(n)owo.

Aby wziąć udział w imprezie, należało zebrać drużynę składającą się z maksymalnie sześciu osób.

 

Wydarzenie rozpoczęło się przy Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana, na parkingu od strony al. 3 Maja. Każda zgłoszona drużyna otrzymała pakiet startowy, w którym znalazły się m.in. mapa punktów kontrolnych oraz karta startowa do zbierania pieczątek w wyznaczonych lokalizacjach.

Aby ukończyć zmagania, należało odwiedzić minimum sześć z 10 punktów kontrolnych wyznaczonych na mapce przez organizatora i wykonać zadanie zorganizowane w danym miejscu. Prawidłowe wykonanie zadania i stawienie się całej drużyny w punkcie kontrolnym było potwierdzane pieczątką na karcie drużyny.

Na wszystkich, którzy ukończyli pomyślnie rowerowy rajd na orientację, czekały pamiątkowe koszulki, gadżety i upominki od sponsorów.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-06-08
Data aktualizacji: 2021-06-20
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat