Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wystartowała kampania „AGH się szczepi #UfamyNauce”

Z myślą o bezpiecznym powrocie na uczelnię w AGH wystartowała kampania promująca i zachęcająca do szczepień, pod hasłem „Ufamy nauce”. W akcji wzięli udział między innymi studenci AGH, wykładowcy oraz przedstawiciele różnorodnych organizacji działających w murach uczelni.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Tym samym do szczepień oraz korzystania z osiągnieć nauki namawiają studenci działający w Uczelnianej Radzie Samorządu Studentów AGH, muzycy z Orkiestry Reprezentacyjnej AGH, członkowie Sekcji Wioślarskiej AZS AGH oraz I-ligowi piłkarze ręczni AZS AGH Kraków. Ponadto wśród zespołów promujących szczepienia znaleźli się także pracownicy Biblioteki Głównej AGH oraz przedstawiciele nauczycieli akademickich.

Celem kampanii jest przede wszystkim pokazanie, iż całej społeczności AGH zależy na jak najszybszym powrocie do nauki i pracy stacjonarnej. Od stopnia wyszczepienia zależy w jakiej formie rozpoczniemy nowy rok akademicki. Kampania ma pokazywać także, że wszystkie grupy pracujące i kształcące się na co dzień w Akademii, korzystają ze szczepień oraz zachęcają do tego innych. Sesję fotograficzną zrealizował KSAF AGH.

W AGH punkt szczepień ruszył 7 czerwca. Mogą z niego mogli skorzystać wszyscy pracownicy, studenci, doktoranci oraz ich rodziny. Dodatkowo uczelnia do grona osób uprawnionych do szczepienia w AGH, dodała wszystkich mieszkańców Miasteczka Studenckiego, niezależnie jaki jest ich status oraz macierzysta uczelnia.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-05-31
Data aktualizacji: 2021-06-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat