Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Krakowski Tydzień Zawodowców na ostatniej prostej

VII edycja Krakowskiego Tygodnia Zawodowców dobiega końca. Tegoroczna obejmowała również dwie Soboty Otwarte. W sobotę, 29 maja, uczniowie i rodzice będą mieli ostatnią szansę na zapoznanie się z ofertą przygotowaną przez krakowskie szkoły.

Fot. unsplash.com
unsplash.com

Pomimo ograniczeń związanych z pandemią w szkołach prowadzących kształcenie zawodowe podejmowane są różne ciekawe, a zarazem kształcące inicjatywy wspierające ucznia w jego dalszym rozwoju zawodowym.

Część szkół ofertę prezentować będzie w sposób stacjonarny, inne nie mogąc przyjąć w swojej siedzibie uczniów w ramach ostatniej soboty otwartej zapraszają na spotkania w nieco innej formie.

Uczniowie i rodzice w tym szczególnym dla wszystkich czasie mogą zapoznać się z przygotowaną ofertą, która jest dostępna tutaj. Warto śledzić również strony Portalu Edukacyjnego, w zakładce Kierunek przyszłość”, umieszczane są informacje dotyczące działań podejmowanych przez szkoły techniczne i branżowe.

Dodatkowe informacje na temat szkół można również znaleźć w serwisie Nasze Szkoły oraz na stronach internetowych tych szkół.

pokaż metkę
Autor: KAMIL POPIELA
Osoba publikująca: Patrycja Piekoszewska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-05-24
Data aktualizacji: 2021-05-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat