Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Debata Kraków Culture o współpracy kultury z turystyką

„Kultura na wyciągnięcie dłoni. Kraków Culture. O współpracy kultury z turystyką. Przegląd stanowisk i opinii” – pod takim hasłem w czwartek, 6 maja, odbędzie się debata online o kulturze jako narzędziu dyplomacji kulturowej Krakowa i politykach wsparcia odbudowy turystyki kulturowej i współpracy w zakresie budowania jakości oferty.

Fot. materiały prasowe

W panelu wezmą udział przedstawiciele sektora kultury i czasu wolnego, muzeów, teatrów, organizacji turystycznych, festiwali, ale także obszaru dyplomacji i dziedzictwa kulturowego.

Debata w formie okrągłego stołu odbędzie się w czwartek, 6 maja, o godz. 15.00. Będzie transmitowana na PLAY KRAKÓW oraz na profilu KBF na Facebooku.

Panel będzie okazją do sformułowania kluczowych stanowisk dotyczących tego, jak wspólnie budować reputację i jakość miasta kultury, miasta dziedzictwa kulturowego, miasta turystycznego. Uczestnicy debaty zastanowią się, jak jeszcze lepiej współpracować z branżą turystyczną dla wspólnej odbudowy miasta i jego kluczowych sektorów rozwojowych, jak chronić to, co najcenniejsze i komunikować niedostrzegane dotąd potencjały. Wśród poruszanych tematów znajdą się także kwestie pielęgnowania lokalności oraz wzmacniania roli przemysłów kreatywnych i narzędzi społecznego angażowania w procesach odbudowy.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Margerita Krasnowolska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-05-05
Data aktualizacji: 2021-05-06
Powrót

Zobacz także

Znajdź