Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Konsultacje projektu Programu Ochrony Środowiska dla Krakowa

Do 30 kwietnia mieszkańcy Krakowa mogą zapoznać się z projektem Programu Ochrony Środowiska dla miasta na lata 2020-2030 (wraz ze sporządzoną dla niego prognozą oddziaływania na środowisko) oraz zgłaszać do niego uwagi.

Fot. Obywatelski Kraków
Obywatelski Kraków

Termin wyłożenia projektu Programu oraz przyjmowania uwag potrwa do 30 kwietnia 2021 roku. Z treścią opracowanego projektu można zapoznać się:

  • Na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej
  • Bezpośrednio w Urzędzie Miasta Krakowa, os. Zgody 2, w godzinach 8-15.00
    (z wyjątkiem sobót i niedziel) - wyłącznie po uprzednim umówieniu i potwierdzeniu wizyty drogą mailową pod adresem ws.pos@krakow.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 797 018 729.

Dodatkowych informacji na temat proponowanych zapisów Programu Ochrony Środowiska udziela osobiście lub telefonicznie (numer telefonu 797 018 729) przedstawiciel zespołu projektowego dyżurujący, przez okres wyłożenia projektu, w każdy czwartek w siedzibie Wydziału Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta Krakowa na os. Zgody 2:

  • 29 kwietnia 2021 roku w godzinach od 14-17.00,
  • 15 i 22 kwietnia 2021 roku w godzinach od 11-14.00.

Bezpośredni kontakt jest możliwy wyłącznie po uprzednim umówieniu i potwierdzeniu wizyty w sposób wskazany wyżej.

W dniu 15 kwietnia 2021 r. zostanie zorganizowane i przeprowadzone w formie on-line spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców, które rozpocznie się o godzinie 16.00. Link do spotkania znajduje się na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej.

Uwagi i wnioski w przedmiotowej sprawie można w terminie do 30 kwietnia 2021 r.:

  • przesłać w formie skanu/zdjęcia drogą elektroniczną na adres e-mail: ws.pos@um.krakow.pl lub wysłać pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta Krakowa – Wydział Kształtowania Środowiska, os. Zgody 2, 31-949 Kraków
  • wrzucić do urn umieszczonych w pobliżu wejścia do jednej z 15 lokalizacji Urzędu Miasta Krakowa wskazanych na stronie www.bip.krakow.pl – w kopercie zaadresowanej: „Wydział Kształtowania Środowiska – Programu Ochrony Środowiska”
  • przesłać przez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej (ePUAP) z dopiskiem „Program Ochrony Środowiska dla Miasta Krakowa”
  • podczas spotkana konsultacyjnego.

Przy składaniu uwag i wniosków można posłużyć się formularzem konsultacyjnym dostępnym na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

Wydziałem odpowiedzialnym za przygotowanie programu jest Wydział Kształtowania Środowiska UMK.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Marcin Drobisz
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-04-07
Data aktualizacji: 2021-04-10
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat