Klimat rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Przedłużamy nabór na Strony Krakowskiego Panelu Klimatycznego

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Rozpoczęcie Krakowskiego Panelu Klimatycznego już wkrótce!

Na wniosek Zespołu Monitorującego nabór na Strony Krakowskiego Panelu Klimatycznego zostaje przedłużony do 31.03. b. r. Rolą Stron będzie przekazanie Panelistom i Panelistkom swoich stanowisk i uwag w temacie Panelu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. 

KTO MOŻE ZOSTAĆ STRONĄ PANELU?

Nabór adresujemy do instytucji, organizacji pozarządowych i grup nieformalnych oraz innych podmiotów, których działalność związana jest z tematem Panelu, lub na które bezpośredni wpływ mają kwestie poruszane podczas Panelu.

ZASADY WSPÓŁPRACY:

Strony mają prawo do przedstawienia swoich stanowisk i uwag w temacie Panelu w formie wystąpienia podczas spotkania Panelu i/lub przekazania innych materiałów oraz opiniowania propozycji rekomendacji i przedstawiania własnych. Operator określa szczegółową formę udziału Stron, przy zapewnieniu równych warunków udziału w Panelu.

Strony są zobowiązanie do przestrzegania Regulaminu, przyjętych standardów oraz programu Panelu. Strony nie otrzymują wynagrodzenia za udział w Panelu. Materiały przekazane przez Strony udostępnianie są Panelistom i Panelistkom, w tym poprzez stronę internetową Panelu.

Kandydatów i Kandydatki na Strony Krakowskiego Panelu Klimatycznego zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego tutaj

pokaż metkę
Autor: Gospodarka komunalna
Osoba publikująca: Małgorzata Malina
Podmiot publikujący: Wydział Gospodarki Komunalnej
Data publikacji: 2021-03-30
Data aktualizacji: 2021-03-30
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat