Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Biegacze znowu pomogą osobom z niepełnosprawnościami

Fundacja Poland Business Run czeka na zgłoszenia osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu, które chcą dołączyć do grona beneficjentów tegorocznego charytatywnego biegu.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Działania Fundacji Poland Business Run skupiają się na pomocy osobom po amputacjach i z dysfunkcjami narządów ruchu. Flagowym wydarzeniem organizacji jest bieg Poland Business Run, który co roku gromadzi tysiące biegaczy z setek firm gotowych pomagać potrzebującym.

W 2020 roku ze względu na pandemię bieg odbył się w formule wirtualnej, w ramach której pracownicy firm i korporacji z całego świata biegli po samodzielnie wybranej czterokilometrowej trasie, a udokumentowane wyniki przesyłali za pomocą dedykowanej aplikacji. W ten sposób zebrano środki na wsparcie 71 beneficjentów, którzy otrzymali dofinansowanie do protez, nauki chodu i rehabilitacji.

Aktualnie Fundacja Poland Business Run czeka na zgłoszenia osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu, które chcą dołączyć do grona beneficjentów tegorocznego biegu. To będzie już dziesiąta edycja największej charytatywnej sztafety w Polsce.

Aby zostać beneficjentem Poland Business Run 2021, należy wypełnić i własnoręcznie podpisać wymagane dokumenty dostępne na stronie internetowej polandbusinessrun.pl w zakładce „Jak zostać beneficjentem?” i wysłać pocztą na adres: Fundacja Poland Business Run, ul. Siemiradzkiego 17/2, 31-137 Kraków.

Szczegóły na temat aplikacji znajdują się na stronie internetowej polandbusinessrun.pl.

Na dodatkowe pytania odpowiadają przedstawiciele Fundacji, dostępni od wtorku do piątku w godz. 11.00-15.00 pod numerem tel. 504 458 979 lub pod adresem e-mail: k.kaniewska@polandbusinessrun.pl.

 

pokaż metkę
Autor: Anna Latocha
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-03-23
Data aktualizacji: 2021-03-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat