Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Wspieraj przedsiębiorczość - zdobądź dotację

Organizacje pozarządowe mogą składać wnioski o przyznanie dotacji na projekty wspomagające rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości.  Miasto przeznaczyło na dofinansowanie takich pomysłów w sumie 50 tysięcy złotych. Termin składania wniosków upływa 28 lutego.

Fot. Magiczny Kraków
Magiczny Kraków

Do złożenia ofert w konkursie uprawnione są podmioty prowadzące działalność  pożytku publicznego na terenie Krakowa, których działalność statutowa zgodna jest z dziedziną dotowanego zadania.By ubiegać się o wsparcie finansowe trzeba wypełnić odpowiedni formularz dostępny pod adresem www.bip.krakow.pl. Wniosek należy złożyć do 28 lutego w sekretariacie Wydziału Rozwoju Miasta Urzędu Miasta Krakowa, (Pl. Wszystkich Świętych 3-4, pok. 347).

Do 20 lutego organizacje pozarządowe mogą też zgłaszać kandydatów do komisji konkursowej weryfikującej i opiniującej złożone wnioski. Propozycje na odpowiednim formularzu należy składać we wspomnianym wyżej miejscu.

W ubiegłym roku dotację otrzymali: Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej Okręg Małopolski, Małopolskie Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich. Dofinansowane projekty to m.in. utworzenie  punktu informacyjno-szkoleniowego  dla mikro i małych przedsiębiorców, budowa platformy współpracy pomiędzy Politechniką Krakowską, AGH, SIMP, Klastrem Life Science a przedsiębiorcami, którzy zajmują się sprawami technicznymi, głównie w zakresie mechaniki, automatyki i robotyki ipromocja innowacyjności wśród przedsiębiorców, którzy zajmują się sprawami technicznymi. Szczegółowe informację dostępne są pod adresem: http://www.bip.krakow.pl/?sub_dok_id=86.

pokaż metkę
Autor: KINGA SADOWSKA
Osoba publikująca: ANNA WAŚKOWSKA
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat