Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Utrudnienia w rejonie ul. Woronicza i Nad Strugą

18 lutego, w godzinach od 8.00 do 16.00 została wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania al. 29 Listopada z ulicami Nad Strugą i Woronicza. Ma to związek z prowadzonymi na zlecenie ZIM pracami przygotowawczymi pod rozbudowę al. 29 Listopada.

Fot. Zarząd Inwestycji Miejskich
Zarząd Inwestycji Miejskich

W godzinach od 8.00 do 16.00 zamknięty dla ruchu był jeden pas ruchu ulicy Nad Strugą w kierunku na al. 29 Listopada. Przejście chodnikiem po północnej stronie ul. Nad Strugą było dopuszczone warunkowo, za zgodą pracowników realizujących inwestycję.

Utrudnienia pojawią się też w rejonie skrzyżowania al. 29 Listopada i ul. Woronicza. Na odcinku od wiaduktu do ul. Woronicza będzie wprowadzone zawężenie skrajnego prawego pasa w kierunku na Warszawę. Poruszanie się chodnikiem będzie możliwe jedynie za zgodą pracujących tam osób.

Zarówno w rejonie ul. Nad Strugą, jak i ul. Woronicza prowadzone będą wycinki drzew konieczne w związku z realizacją rozbudowy al. 29 Listopada.

W kolejnych tygodniach wykonawca zadania przystąpi do wyburzania obiektów kolidujących z inwestycją. O utrudnieniach będziemy informować.

 

 

ADRES: ul. Woronicza, Kraków
pokaż metkę
Osoba publikująca: Patrycja Piekoszewska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-02-11
Data aktualizacji: 2021-02-19
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat