Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

„W te Święta zamawiam online!” – podsumowanie akcji

6 stycznia krakowski magistrat zakończył pierwszą edycję projektu mapowego „W te Święta zamawiam online!”. Choinki, świąteczne ozdoby, wyroby garmażeryjne czy rękodzielnicze – to tylko niektóre z propozycji 354 lokalnych firm o których mieszkańcy Krakowa mogli dowiedzieć się bez konieczności wychodzenia z domu.

Fot. Magiczny Kraków
Magiczny Kraków

Mapa świąteczna w liczbach

W te Święta zamawiam online

Szczegółowe podsumowanie dotyczące projektów mapowych realizowanych przez Kraków w 2020 roku zostanie udostępnione na stronie internetowej business.krakow.pl.

Wsparcie dla przedsiębiorców

Serwis www.rynek.krakow.pl to trzecia mapa stworzona przez Kraków w ramach wsparcia przedsiębiorców w czasach pandemii. Odbiorcami mapy byli mieszkańcy i przedsiębiorcy z Krakowa oraz firmy z okolicznych gmin zrzeszone głównie w ramach Stowarzyszenia Metropolia Krakowska.

Projekt umożliwiał wybór konkretnego podmiotu na mapie oraz zapoznanie się z jego ofertą. Mapa prezentowała ponad 40 rodzajów różnorodnych świątecznych produktów – od wigilijnych potraw, przez dekoracje okolicznościowe, aż po bogaty wybór upominków świątecznych.

Aktualnie wspierane projekty

Mapa świąteczna to nie jedyny projekt mapowy, który został stworzony z myślą o przedstawicielach lokalnego biznesu w Krakowie.

Zachęcamy wszystkich krakowskich do zgłaszania się do mapy „Jestem AKTYWNY” dostępnej pod adresem: www.jestemaktywny.krakow.pl.

Dla osób prowadzących działalność w sektorze gastronomii utworzono dodatkowo mapę krakowskiej gastronomii: www.jedzenie.krakow.pl.

Udział we wszystkich narzędziach mapowych Miasta Kraków jest w całości bezpłatny.

Dla sprawniejszej komunikacji magistrat utworzył również adres e-mail: jestemaktywny@um.krakow.pl, na który można przesyłać informacje dotyczące aktualizacji wyświetlanych danych, dosłać zdjęcie swojej oferty czy uzyskać więcej informacji o projekcie. 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-01-20
Data aktualizacji: 2021-01-20
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat