Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Ósmoklasisto, przed wyborem szkoły zajrzyj na targi!

Od 21 stycznia do 4 lutego na stronie internetowej Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji odbywają się XIX Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku on-line. Wydarzenie skierowane jest w szczególności do uczniów klas ósmych szkół podstawowych, ich rodziców i nauczycieli. Celem targów jest pomoc w wyborze dalszej drogi edukacyjnej na ponadpodstawowym etapie kształcenia.

Fot. pixabay.com
pixabay.com

Wybór szkoły ponadpodstawowej to jedna z pierwszych ważnych decyzji edukacyjnych w życiu młodych ludzi. Warto więc skorzystać z okazji i zapoznać się z aktualnymi ofertami edukacyjnymi krakowskiego szkolnictwa technicznego, z poszczególnymi kierunkami kształcenia oraz z perspektywami, które daje nauka w różnych zawodach.

W trakcie zimowych targów w Meliorku 25 krakowskich zespołów szkół technicznych zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną na nadchodzący rok szkolny 2021/2022.

Zespoły szkół technicznych funkcjonujące w Krakowie dysponują bogatą ofertą edukacyjną, kształcą w wielu atrakcyjnych zawodach poszukiwanych na rynku pracy, wychodzą naprzeciw zainteresowaniom i predyspozycjom młodych ludzi oraz zaspokajają zapotrzebowanie dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Każdy, kto myśli o podjęciu nauki w szkole o profilu technicznym, znajdzie w tej ofercie coś dla siebie. A kto wie, może odkryje w sobie nowe zainteresowania, które całkowicie odmienią dotychczasowe plany edukacyjne?

Wykaz szkół biorących udział w targach jest dostępny tutaj.

Więcej informacji na stronie internetowej XIX Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku.

pokaż metkę
Autor: Małgorzata Tabaszewska
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-01-15
Data aktualizacji: 2021-02-04
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat