Rada Miasta rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Znów gramy dla WOŚP!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w tym roku już po raz 29. Tym razem organizatorzy skupią się na zakupie sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Od wielu lat nieprzerwanie do akcji włącza się także Rada Miasta Krakowa.

Fot. RMK
RMK

Dlatego też od 5 stycznia w sekretariacie Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa Dominika Jaśkowca stoi Stacjonarna Puszka WOŚP, do której można wrzucać datki i wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

- Zdrowie nas wszystkich jest zwłaszcza teraz, w dobie pandemii, wartością najwyższą, dlatego tak ważne jest wspomaganie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mówi Przewodniczący Rady Miasta Krakowa Dominik Jaśkowiec, i zachęca, by zapełniać puszkę. Datki można wrzucać do niej w godzinach pracy Urzędu, od 5 do 31 stycznia.

Przewodniczący RMK, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie również darczyńcą przedmiotów na aukcje dla WOŚP. Można będzie na nich wylicytować plakat „Kraków” Andrzeja Mleczki z autografem autora oraz płytę CD autorstwa kompozytora i Honorowego Obywatela Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa – Krzysztofa Pendereckiego. Płyta również jest opatrzona podpisem artysty zmarłego w 2020 roku. O pojawieniu się aukcji i możliwości licytacji będziemy informować na bieżąco na Magicznym Krakowie oraz portalach społecznościowych Rady Miasta Krakowa.

pokaż metkę
Autor: Magdalena Bartlewicz
Osoba publikująca: KATARZYNA MALETA-MADEJSKA
Podmiot publikujący: Kancelaria Rady Miasta Krakowa
Data publikacji: 2021-01-05
Data aktualizacji: 2021-01-11
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat