Rada Miasta rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Noworoczna zbiórka dla zwierzaków

Już po raz drugi Przewodniczący Rady Miasta Krakowa Dominik Jaśkowiec organizuje zbiórkę dla podopiecznych z Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tym razem odbywa się ona od 4 do 29 stycznia 2021 r.

Fot. RMK
RMK

W tych dniach dary dla zwierzaków z krakowskiego schroniska – karmę, ręczniki, koce, legowiska, psie i kocie zabawki oraz różne zwierzęce akcesoria - można przynieść w godzinach pracy Magistratu na pl. Wszystkich 3-4  i zostawić w specjalnym koszu stojącym w holu przy portierni.

Zbiórka karmy dla Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami

Dzięki ludziom o wielkim sercu w ubiegłym roku podczas organizowanej przez Przewodniczącego RMK zbiórki do potrzebujących psów i kotów trafiło w sumie  100 kg karmy oraz miski, smycze, obroże, koce i ręczniki. Przewodniczący RMK przekazał prezenty zebrane dla zwierzaków na ręce prezes Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Jadwigi Osuchowej. – Gorąco zachęcam, tym razem noworocznie, do pomocy podopiecznym ze schroniska. Bądźmy hojni dla naszych braci mniejszych, niech ten rok dobrze dla nich się zacznie – prosi Przewodniczący Rady Miasta Krakowa Dominik Jaśkowiec.

pokaż metkę
Autor: Magdalena Bartlewicz
Osoba publikująca: MAŁGORZATA KUBOWICZ
Podmiot publikujący: Kancelaria Rady Miasta Krakowa
Data publikacji: 2021-01-04
Data aktualizacji: 2021-01-05
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat