Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Ruszył konkurs „Kraków bez barier”

4 stycznia ruszyła czternasta edycja konkursu architektonicznego „Kraków bez barier”. Celem konkursu jest promowanie osób, instytucji i firm, które podejmują działania mające na celu ułatwianie funkcjonowania osobom z niepełnosprawnościami.

Fot. krakow.pl/bezbarier
krakow.pl/bezbarier

Od 14 lat w konkursie nagradzane są rozwiązania architektoniczne, zwiększające dostępność budynków do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz osoby, firmy i zespoły badawcze, które swoimi innowacyjnymi działaniami promują Kraków i sprawiają, że życie osób z niepełnosprawnościami w naszym mieście staje się bardziej komfortowe i lepsze.

Zgłoszenia do konkursu

Do 28 lutego można zgłaszać obiekty oraz innowacyjne projekty, poprawiające komfort życia osób z niepełnosprawnościami, godne wyróżnienia.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać pocztą tradycyjną na adres: Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia UMK, ul. Dekerta 24, 30-703 Kraków lub mailow:o sz.umk@um.krakow.pl.

Zgłoszenia w konkursie mogą przesyłać: pełnoletnia osoba fizyczna, związki, stowarzyszenia, instytucje.

Regulamin konkursu „Kraków bez barier” 2020 wraz z formularzami zgłoszeniowymi znajdują się na stronie internetowej krakow.pl/bezbarier.

krakow bez barier 2020_plakat

pokaż metkę
Autor: JOANNA DUBIEL
Osoba publikująca: Patrycja Piekoszewska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2021-01-09
Data aktualizacji: 2021-01-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat