Nasze miasto rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Forum Turystyki w Krakowie

Diagnoza ruchu turystycznego w mijającym roku oraz współpraca sektora turystyki, kultury i administracji publicznej w kontekście odbudowy turystyki po pandemii – to kwestie, na których skupili się paneliści zaproszeni na Forum Turystyki. Spotkanie odbyło się 15 grudnia w formule on-line.

Fot. Urząd Miasta Krakowa
Urząd Miasta Krakowa

Forum Turystyki w Krakowie zostało organizowane w partnerstwie z Krakowskim Biurem Festiwalowym i Krakowską Izbą Turystyki. Podczas części wstępnej omówione zostały wyniki badań ruchu turystycznego, opracowane przez zespół badawczy Małopolskiej Organizacji Turystycznej. Przedstawił je przewodniczący zespołu dr Krzysztof Borkowski. Następnie odbyły się dwa panele dyskusyjne – pierwszy poświęcony współpracy międzysektorowej i drugi na temat wyzwań i potrzeb, jakie rysują się przed branżą turystyczną w najbliższej przyszłości.

Gośćmi paneli dyskusyjnych prowadzonych przez przedstawicieli branży byli między innymi: Rafał Szlachta – prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Grzegorz Biedroń – prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Robert Piaskowski – pełnomocnik prezydenta Krakowa ds. kultury, Andrzej Betlej – dyrektor Zamku Królewskiego na Wawelu, przedstawiciele muzeów oraz przedsiębiorcy.

Zobacz:

Spotkanie miało formę on-line. Rejestracji do udziału w wydarzeniu można było dokonać na stronie internetowej forumturystyki.wydarzeniaonline.pl.

pokaż metkę
Autor: Małgorzata Tabaszewska
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-12-16
Data aktualizacji: 2020-12-16
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat