Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Świętuj z Groteską

W sobotę, 5 grudnia wystartowały pierwsze warsztaty świąteczne Groteski! To propozycja dla całych rodzin, aby wspólnie z aktorami i pracownikami pracowni plastycznej przygotować świąteczne ozdoby. Będzie to doskonały materiał dla małych i dużych widzów Groteski.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Świąteczne dekoracje

Do przygotowania świątecznych dekoracji wystarczy to co mamy w domu – przybory plastyczne, gazety i inne znaleziska i skarby, które zalegają w szufladach i szkatułkach z guzikami.

Kolejny odcinek warsztatów odbędzie się w sobotę, 19 grudnia. Będzie można je zobaczyć na profilu facebookowym Groteski i na stronie internetowej, od godz. 11.00.

Od niedawna można kupić zdalnie vouchery teatralne Groteski. To doskonały prezent dla dzieci i dla rodziców, którzy będą mogli wspólnie wybrać się do naszego teatru w wybranym terminie w całym 2021 roku! Wierzymy, że przyjdzie czas powrotu do wspólnego przeżywania teatru, do tworzenia i dzielenia się tym najlepsze dlatego tym bardziej zapraszam – podaruj teatr pod choinkę mówi dyrektor teatru Adolf Weltschek.

Więcej świątecznych (i nie tylko!) niespodzianek od Teatru Groteska już wkrótce. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-12-13
Data aktualizacji: 2020-12-15
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat