Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

„AGH Święta Dzieciom” – tym razem on-line!

Akcja charytatywna „AGH Święta Dzieciom” to jedno z corocznych projektów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Celem wydarzenia jest wsparcie wybranej organizacji, która pomaga chorym i potrzebującym dzieciom. W tegorocznej edycji zebrane fundusze zostaną przekazane Krakowskiemu Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Akcja odbywa się w formie on-line, w dniach od 7 do 9 grudnia.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Liczne atrakcje i licytacje będą transmitowane na żywo. Ponadto odbędzie się również Q&A z rektorem AGH – prof. dr hab. inż. Jerzym Lisem. Przez cały czas trwania akcji będzie dostępna tzw. wirtualna puszka, do której będzie można wpłacać datki.

„AGH Święta Dzieciom” to akcja podczas której wolontariusze kwestują zwykle na terenie Kampusu AGH (tegoroczne wydarzenie on-line jest wyjątkiem). Zazwyczaj odwiedzają sale wykładowe, władze uczelni, akademiki. W ubiegłych edycjach studenci mieli okazję wziąć udział w takich aktywnościach jak: „Mikołajkowe karaoke”, „Śpiewogranie” czy „Kolędowanie z rektorem”. W 2019 r. łączna zebrana kwota to ponad 42 tys. zł. – całość środków została przekazana na dzieci z chorobą nowotworową ze Stowarzyszenia Koliber.

Transmisja odbędzie się na profilu URSS AGH na Facebooku.

 

pokaż metkę
Autor: Anna Duda
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-12-07
Data aktualizacji: 2020-12-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat