Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

ICE Classic: koncert Jakuba Józefa Orlińskiego odwołany

Z przykrością informujemy, że KBF, organizator koncertu ICE Classic: Jakub Józef Orliński zaplanowanego na 16 grudnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków, podjął decyzję o odwołaniu wydarzenia w pierwotnie planowanej formule. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem.

Fot. materiały prasowe / KBF
materiały prasowe / KBF

„Dynamiczny rozwój sytuacji epidemicznej w Polsce oraz decyzja Ministerstwa Zdrowia o objęciu całego kraju czerwoną strefą, w której obowiązują dodatkowe obostrzenia, zmusiły nas do odwołania koncertu ICE Classic: Jakub Józef Orliński w pierwotnie planowanej formule.

W związku z powyższym, a także przez wzgląd na bezpieczeństwo artystów i publiczności, oraz ogromne zainteresowanie koncertem Jakuba Józefa Orlińskiego w ramach cyklu ICE Classic i jednocześnie niemożność zapewnienia posiadaczom biletów wstępu na wydarzenie jako organizator, podjęliśmy decyzję, że koncert ICE Classic: Jakub Józef Orliński, zaplanowany na 16 grudnia w Centrum Kongresowym ICE Kraków, zostaje odwołany. Oznacza to, że nie odbędzie się on ani w planowanym, ani też w późniejszym terminie z udziałem publiczności. Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na wydarzenie, prosimy o zapoznanie się z informacjami o zasadach zwrotów biletów i karnetów.

Pragniemy podkreślić, że bezpieczeństwo publiczności, osób pracujących przy organizacji koncertu oraz samych artystów jest dla nas najważniejsze. Odwołanie wydarzenia było trudną, ale jedyną możliwą do podjęcia w obecnej sytuacji decyzją, w związku z tym liczymy na Państwa wyrozumiałość i współpracę. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Poniżej znajdą Państwo informacje na temat możliwości zwrotu biletów i karnetów.”

Z poważaniem
Dyrektor KBF
Izabela Błaszczyk wraz zespołem

Zasady zwrotu biletów i karnetów:

  • bilety lub karnety zakupione przez serwis Eventim.pl lub poprzez stronę kbf.krakow.pl/bilety: zostanie wysłana wiadomość e-mail o sposobie dokonania zwrotu
  • bilety lub karnety zakupione w punktach sprzedaży stacjonarnej Eventim: zwrotu można dokonać wyłącznie w tym samym punkcie, w którym dokonano zakupu
  • bilety lub karnety zakupione w punktach InfoKraków: zwrotu należy dokonać w tym samym punkcie, w którym dokonano zakupu. Lista punktów InfoKraków znajduje się tutaj.
pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-11-25
Data aktualizacji: 2020-11-25
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat