Biznes rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

D&I Changemakers Festival 2020: kierunki w zarządzaniu różnorodnością

Think Tank Diversity Hub zaprasza na kolejną edycję konferencji D&I Changemakers Festival 2020 – wydarzenia poświęconego zarządzaniu różnorodnością, które odbywa się w dniach 1-4 grudnia.

Fot. materiały prasowe

Festiwal odbywa się w formule 4x3x4. Co to oznacza? 4 dni x 3 godziny x 4 inspirujące wydarzenia każdego dnia. Podczas konferencji prelegenci będą przybliżać tematy z obszaru zarządzania różnorodnością – D&I (Diversity and Inclusion), a także będą dzielić się inspiracjami bazującymi na badaniach oraz doświadczeniach największych organizacji. Konferencja pokaże, jak zarządzanie różnorodnością wygląda teraz i jak może wyglądać jutro.

Wydarzenie przeznaczone jest przede wszystkim dla sektora biznesowego: firm (top menedżerowie, menedżerowie D&I i HR, liderzy networków pracowniczych), zespołów (menedżerowie liniowi), a także wszystkich pracowników (D&I dla każdego). Udział w przedsięwzięciu jest bezpłatny. Dodatkowe informacje oraz możliwość rejestracji dostępna jest na stronie festiwalu.

Organizatorem wydarzenia jest Think Tank Diversity Hub, który specjalizuje się w zarządzaniu różnorodnością (Diversity and Inclusion). Pomaga biznesowi czerpać korzyści z różnorodności oraz wpływać w ten sposób na zmiany społeczne, oferując specjalistyczne wsparcie konsultacyjne, doradcze i szkoleniowe. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie Think Tank Diversity Hub.

Miasto Kraków jest partnerem festiwalu.

pokaż metkę
Autor: ANNA LATOCHA
Osoba publikująca: Patrycja Piekoszewska
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-12-01
Data aktualizacji: 2020-12-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź