Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Trwa nabór do projektu „Proaktywni z POWER-em!”

Trwa nabór do trzeciej edycji projektu „Proaktywni z POWER-em!”. Skierowany jest on do osób młodych do 29 roku życia biernych zawodowo w tym w szczególności z kat. NEET,  imigrantów i reemigrantów, uczących się lub pracujących na terenie miasta Krakowa. Udział w projekcie, współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, jest bezpłatny.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Udział a projekcie „Proaktywni z POWER-em!” daje możliwość wyboru szkolenia zawodowego, odbycia płatnego stażu i otrzymania zatrudnienia po jego zakończeniu, udziału w warsztatach technik autoprezentacji oraz wsparcia stylisty. Prowadzący pomogą w przygotowaniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych i aktywnego poszukiwania pracy. Udział w projekcie to też możliwość otrzymania wsparcia doradcy zawodowego, psychologa, prawnika, terapeuty lub coacha. Organizatorzy oferują też zdobycie nowych kwalifikacji i kompetencji, doświadczenia zawodowego poprzez bony szkoleniowe, na zatrudnienie oraz na zasiedlenie.

Do projektu mogą się zgłosić osoby, które:

 • mają 18-29 lat,
 • mieszkają na terenie miasta Krakowa lub powiatu krakowskiego, wielickiego, wadowickiego, proszowickiego, olkuskiego, miechowskiego, myślenickiego
 • są bierne zawodowo i spełniają przynajmniej jeden z poniższych warunków:
  • zamieszkują obszary wiejskie (poza ZIT)
  • są rodzicami powracającymi na rynek pracy
  • są osobami z niepełnosprawnościami 
  • są imigrantami, reemigrantami (aktywnymi lub biernymi zawodowo)

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2020-2022.
 
Szczegółowe informacje o projekcie można uzyskać: telefonicznie: 14 300 04 51, 579 517 630 lub mailowo: rekrutacja@fundacjaproaktywni.pl.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat