Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

III edycja Studenckiej Konferencji Nauk Ścisłych

Zapraszamy do udziału w III edycji Studenckiej Konferencji Nauk Ścisłych im. prof. Antoniego Hoborskiego, która odbędzie się 14 listopada w formie online. Organizatorami wydarzenia są Studenckie Koło Naukowe Fizyków BOZON oraz Komitet Organizacyjny „Dni Hoborskiego – Święta Nauk Ścisłych w AGH”.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Tematyka konferencji obejmuje nauki ścisłe. Uczestnicy będą mieli możliwość prezentacji pracy badawczej lub przeglądowej. Wykłady gościnne prowadzone będą przez krajowych naukowców. Przewidziano głosowanie uczestników na najlepszy referat.

Konferencja została stworzona, by umożliwić studentom oraz doktorantom z całej Polski wymianę doświadczeń, ułatwić przepływ wiedzy i umożliwić wymianę poglądów z naukowcami z innych dziedzin nauki, których postrzeganie przedstawionego problemu może być zdecydowanie inne niż prelegenta.

Celem organizatorów jest stworzenie otwartego na każdy punkt widzenia forum studentów i doktorantów z każdej dziedziny nauki i techniki. Udział w konferencji to również znakomita okazja do poszerzania własnego dorobku, a także rozwijania umiejętności prezentacyjnych w szczególności przez młodych ludzi nauki.

Aby wziąć udział w konferencji, należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej wydarzenia. Rejestracja trwa do 31 października.

III edycja Studenckiej Konferencji Nauk Ścisłych

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat