Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Zobacz film z wydarzenia „Bezpieczna rodzina w sieci”

Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego w ramach wydarzenia online „Bezpieczna rodzina w sieci”. Szerokie grono ekspertów, począwszy od bezpieczeństwa w internecie, a na psychologii dzieci i młodzieży kończąc, dostarczyło solidną dawkę wiedzy dla rodziców i opiekunów z zakresu zagrożeń związanych z nieświadomym surfowaniem w sieci oraz bezpiecznego korzystania z internetu.

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Nowe realia spowodowane globalną pandemią wirusa SARS-Cov-2 spowodowały, że wiele naszych aktywności, nie tylko zawodowych, zmuszeni zostaliśmy przenieść do sieci.

Czy wiemy wystarczająco dużo, by w sposób bezpieczny korzystać z internetu? Czy zdajemy sobie sprawę z zagrożeń związanych z nieświadomym surfowaniem w sieci? Czy wiemy jak i czy potrafimy ustrzec nasze dzieci przed niebezpieczeństwami płynącymi z internetu?

Na te i inne pytania w środę, 14 października w przystępny sposób odpowiedzieli eksperci: psycholog, terapeuta ds. uzależnień, były haker – obecnie ekspert portalu niebezpiecznik.pl, ojciec nastolatek.

O dobrą zabawę i atmosferę zadbali znani i lubiani reporterzy: prowadzący wydarzenie Przemysław Skowron oraz Tomasz Olbratowski i Jacek Tomkowicz.Rozstrzygnięty został także konkurs-niespodzianka z nagrodami dla uczestników wydarzenia!

Więcej informacji na profilu Krakowskiego Generatora Społecznego.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat