Biznes rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Centrum Obywatelskie działa zdalnie i zaprasza na webinar

Centrum Obywatelskie przy ul. Reymonta 20 przeszło na tryb pracy zdalnej. Wydarzenia, szkolenia i doradztwo realizowane są online. Dziś odbędzie się webinar: Jak skutecznie zbierać pieniądze online?

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Aktualnie tryb pracy zdalnej został wdrożony w Centrum Obywatelskim na okres dwóch tygodni. Kontakt z pracownikami Centrum jest możliwy telefonicznie i mailowo. Zaplanowane wydarzenia, szkolenia i doradztwo odbywają się zgodnie z planem, ale w formule online.

Anulowane zostały natomiast rezerwacje sal – do 25 października. Osoby i organizacje rezerwujące sale do tego terminu zostaną o tym osobiście poinformowane. Aktualne informacje o trybie działania i przedsięwzięciach Centrum Obywatelskiego można śledzić bezpośrednio na stronie internetowej Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20.

„Jak skutecznie zbierać pieniądze online?”

A już dziś odbędzie się webinar: Jak skutecznie zbierać pieniądze online? z Tomkiem Chołastem, pomysłodawcą i współzałożycielem serwisu zrzutka.pl (drugiego co do wielkości serwisu crowdfundingowego w Polsce), podczas którego będzie można się dowiedzieć, jak przygotować się do zorganizowania zrzutki, jakich błędów unikać, jakie czynniki wpływają na popularność akcji i jakie narzędzia pomagają w osiągnięciu lepszych rezultatów.

Szczegółowe informacje i link do zapisów znajdują się tutaj.

pokaż metkę
Autor: ANNA LATOCHA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat