Nauka i edukacja rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Bezpłatne porady i szkolenia dla osób z dysfunkcją wzroku

Osoby niepełnosprawne z dysfunkcją wzroku mogą skorzystać z bezpłatnej porady lub szkolenia dotyczącego obsługi komputera lub oprogramowania specjalistycznego.

Fot. materiały prasowe

Realizowane zdalnie i przeznaczone dla osób niewidomych i słabowidzących szkolenia komputerowe, szkolenia ze sprzętu specjalistycznego, a także szkolenia z obsługi urządzeń mobilnych prowadzone są przez Fundację Edukacji Empatii Rozwoju „FEER”. Fundacja pomaga także w instalacji i konfiguracji oprogramowania dla osób z dysfunkcją wzroku, a także udziela w tym zakresie porad, co kupić, z czego można skorzystać i jak uzyskać dofinansowanie.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną konsultacje odbywają wyłącznie za pomocą Internetu lub telefonu. Sposób komunikacji ustalany jest indywidualnie, w zależności  od rozwiązań, z których korzysta dana osoba, która chce skorzystać ze wsparcia Fundcji (np. Skype, Zoom, WhatsApp, FaceTime, email lub telefon komórkowy).

Zapisy na wirtualne spotkania przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00–15.00 pod numerem telefonu: 662 594 011. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Fundacją – tel.: 662 594 011 lub e-mail: ewelina.fraczek@feer.org.pl.

Szkolenia zdalne odbywają się w ramach zadania „Rozszerzenie oferty Fundacji oraz jej utrzymanie w czasie zagrożenia epidemiologicznego” realizowanego przez Fundację Edukacji Empatii Rozwoju „FEER”. Zadanie jest finansowane z środków otrzymanych z NIW-CRSO w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018–2030.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
Data publikacji: 2020-10-13
Data aktualizacji: 2020-10-13
Powrót

Zobacz także

Znajdź