Sport i Zdrowie rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Październikowe rowerowe wycieczki edukacyjne

Jeszcze tylko 25 października można wziąć udział w rowerowej wycieczce edukacyjnej organizowanej przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa. Wycieczka jest bezpłatna i będą prowadzona przez członków Stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów.

Fot. Bogusław Świerzowski / krakow.pl
Bogusław Świerzowski / krakow.pl

W związku ze stale rozbudowującą się w naszym mieście infrastrukturą rozwiązań dla rowerzystów obserwujemy w ostatnich miesiącach coraz więcej użytkowników jednośladów. Wszystkim tym, którzy chcieliby podróżować bezpiecznie i zgodnie z przepisami o ruchu drogowym proponujemy udział w wycieczce. Uczestnikom gwarantujemy mile i pożytecznie spędzony czas, podczas którego będą mogli dowiedzieć się, jak podróżować na rowerze po Krakowie.

Wydział Gospodarki Komunalnej organizuje ostatnią w tym roku wycieczkę w wyjątkowej odsłonie – w ramach budżetu obywatelskiego 2019. Miejscem zbiórki jest jak zawsze dolny poziom ronda Mogilskiego (przy rogu torowiska tramwajowego w kierunku tunelu).

Na edukacyjne wycieczki rowerowe zapraszamy:

  • 25 października w godz. 14.30-16.30 – Grzegórzki i Stare Miasto

Liczba miejsc na wycieczkę jest limitowana, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń (e-mail: roweremdopracy@um.krakow.pl, tel. 12 616 87 70 lub 12 616 78 24). Potwierdzeniem zgłoszenia jest informacja zwrotna. W wycieczce mogą uczestniczyć także osoby niezarejestrowane pod warunkiem dostępności miejsc. Warunkiem udziału w wycieczce jest akceptacja regulaminu.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Kolejne edukacyjne wycieczki rowerowe dopiero w przyszłym roku!

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat