Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Willa Decjusza o współpracy w czasie pandemii

Willa Decjusza zaprasza na „Villa Decius Visegrad Heritage Lab”. To cykl dyskusji na temat działania i współpracy w rzeczywistości pełnej ograniczeń oraz konieczności adaptacji działań edukacyjnych i kulturalnych do warunków pandemii.

Fot. www.willadecjusza.pl
www.willadecjusza.pl

Stowarzyszenie Willa Decjusza we współpracy z Instytutem Kultury Willa Decjusza planują przeprowadzenie cyklu spotkań online, podczas których zaproszeni eksperci będą poszukiwać rozwiązań wspólnych problemów i wyzwań spowodowanych pandemią COVID-19.

Wśród ekspertów są absolwenci programów wyszehradzkich w Willi Decjusza, szefowie ważnych instytucji kultury z krajów Grupy Wyszehradzkiej oraz przedstawiciele branży kreatywnej.

Zmiany wywołane pandemią w krótkim czasie wymusiły zmiany w sposobie codziennego funkcjonowania. Przyniosły także wiele trudnych pytań o nowe programy oraz sposoby działania instytucji kultury i ludzi kultury.

Ale czy faktycznie skok technologiczny w kulturze i edukacji może być wymuszony z miesiąca na miesiąc? Czy programy online to proteza czy realna przyszłość dla kultury? Jak zmienia się model współpracy z publicznością? Czy uruchomione zostały postawy solidarności? Jakie są alternatywne formy finansowania działalności? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziemy podczas paneli dyskusyjnych.

Spotkania organizowane są od 21 września do 26 października, za pośrednictwem platformy Zoom. Szczegółowy program znajduje się na stronie Willi Decjusza.

willa decjusza pandemia

pokaż metkę
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat