Kultura rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Trwa jesienny Kiermash

Kiermash, czyli iście krakowskie wydarzenie targowe, wypełnione polską modą i dizajnem na wysokim poziomie, powróciło w nowym wydaniu! Już 19 i 20 września w godzinach 11.00-18.00 miłośnicy mody niezależnej spotkają się w Muzeum Inżynierii Miejskiej oraz online.

Fot. Kiermash
Kiermash

Kiermash SALE pełen jest wyprzedażowych perełek. Podczas targów spotkać można znane i lubiane polskie marki ze specjalnie wyselekcjonowanymi produktami w duchu zrównoważonej i odpowiedzialnej mody.

Mury Muzeum Inżynierii Miejskiej po raz kolejny wypełniły się oryginalnymi, nietuzinkowymi płaszczami, wyróżniającymi się kurtkami, zwiewnymi sukienkami oraz dopełniającymi stylizacje okularami czy biżuterią. Coś dla siebie znajdą zarówno panie jak i panowie. A wszystko to w akompaniamencie wyśmienitej muzyki, ciepłej atmosfery i aromatycznej kawy od Funky Donkey Cafe.

Ostatnia edycja w wersji online została przyjęta tak ciepło, że wydarzenie po raz kolejny zostało zorganizowane równolegle także w tej formie. Aby wziąć udział w Kiermashu nie wychodząc z domu należy śledzić fanpage na Facebooku i profili na Instagramie @kiermash gdzie organizatorzy przedstawią wystawców i pokażą ich oryginalne produkty. Następnie podczas wydarzenia odbywa się relacja live aby każdy mógł poczuć kiermashowy klimat. Dla ułatwienia zakupów online zostanie udostępniony ebook z listą wszystkich marek biorących udział w tej edycji.

Szczegóły znaleźć można w wydarzeniu na Facebooku.

 

Kiermash dostosowuje się do nowej rzeczywistości i przede wszystkim zadba o zdrowie, dlatego podczas wydarzenia w Muzeum Inżynierii Miejskiej obowiązują bezwzględne zasady bezpieczeństwa:

  1. Aby wejść na teren Kiermashu konieczna jest rejestracja przed wejściem lub online – przez formularz kontaktowy
  2. Organizatorzy kontrolują ilość uczestników znajdujących się w jednym czasie w budynku targów, żeby nie przekroczyć dopuszczalnych norm pandemicznych.

  3. Podczas targów obowiązuje zasłanianie ust oraz nosa (maseczka lub przyłbica). Oczywiście dla zapominalskich istnieje możliwość zakupienia maseczki na miejscu.

  4. Na terenie Kiermashu postawione są pojemniki z preparatem dezynfekującym.

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Kraków.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Katarzyna Pustułka
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat