Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Spacery edukacyjne dla seniorów

Park Jordana oraz park Krakowski – krakowscy seniorzy mogą wziąć udział w bezpłatnych spacerach edukacyjnych organizowanych przez Centrum Aktywności Seniora Pracownia Kulturalna.  

Fot. materiały prasowe
materiały prasowe

Park Krakowski widziany inaczej

Park Krakowski został założony na wzór ogrodów wiedeńskich pod koniec XIX wieku. Przed I wojną światową stanowił jedno z ulubionych miejsc spotkań mieszkańców Krakowa. Znajdowały się tam liczne restauracje i kawiarnie oraz pawilon koncertowy, kręgielnia, basen, lodowisko, arena kolarska, niewielkie zoo oraz sadzawka. W sezonie działał teatr letni.

A co dziś można zobaczyć? Co park Krakowski oferuje mieszkańcom? Sprawdzą to uczestnicy spaceru zaplanowanego na 24 września. Zbiórka o godz. 10.00 przy źródełku – wejście od strony pl. Inwalidów. Na godz. 12.00 zostały zaplanowane warsztaty „Zanurzeni w sztuce”.

Na bezpłatne spacery edukacyjne Centrum Aktywności Seniora Pracownia Kulturalna zaprasza krakowian w wieku 60+. Przypominamy o konieczności przestrzegania obowiązujących wytycznych sanitarnych.

Szczegółowe informacje o inicjatywach miasta skierowanych do seniorów można śledzić na stronie internetowej dlaseniora.krakow.pl.

pokaż metkę
Autor: ANNA LATOCHA
Osoba publikująca: Tomasz Róg
Podmiot publikujący: Wydział Komunikacji Społecznej
powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat